Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Blahopřeji, pane premiére Andreji Babiši!

2. 05. 2017 18:15:59
Jsem jistě první, kdo Vám, pane Andreji Babiši, gratuluje k vítězství v letošních podzimních volbách a k přijetí pověření rolí premiéra k ustanovení naší nové vlády České republiky.

Vaše nezadržitelné vítězství ve volbách mohlo být všem zřejmé již od letošního jara. Zastavit Vás na Vaší vítězné cestě mohla jen kulka do srdce, které se naštěstí nikdo z Vašich nepřátel v tomto státě neodvážil.

Za svoje vítězství vděčíte vlastním vyrovnaným intrapersonálním vztahům mezi Vašimi Id, Ego a Superego, které Vám umožňují správně podvědomě reagovat dříve, než si to uvědomujete. Tato vnitřní souhra umožňuje člověku být úspěšným podnikatelem, úspěšným vědcem nebo úspěšným politikem. Podobným politikem byl Václav Klaus. Někdo to také označuje uměním znát tah protivníka dříve, než jej provede. To vše umožňují svobodné intrapersonální vztahy.

Bohuslav Sobotka byl vynikající premiér, jehož intrapersonální stabilita byla navíc pozitivně ovlivňována jeho ženou. Zpočátku jsem jej měl za slabého politika, tak jak byl ze všech stran pomlouván. Ale ve skutečnosti byl nesmírně silným premiérem. Ve skutečnosti se mu podařilo navzdory většině občanů a mnohých politiků smysluplně zařadit naši republiku do evropských struktur, které jsou přes všechny chyby zárukou naší svobody a demokracie, i když si to dodnes mnozí z nás neuvědomujeme.

Bohuslav Sobotka v mých očích stoupnul na ceně, když elegantně zvládnul vnitrostranický pučistický komplot Haška, Zimoly, Tejce, Chovance a Škromacha s naším prezidentem a zákulisím, které neznáme. Po celou dobu jeho premiérství vydržel a ustál vnitrostranické půtky i souboj s ministrem financí. Sobotkovi spolustraníci chtěli jen populisticky rozhazovat naše peníze a Vy, pane premiére Babiši, jste marně bránil tomuto rozhazování. Ale nakonec jste přecejen narovnali křivdy, které způsobili ODS spolu s TOP 09 na našich občanech.

Chybou Bohuslava Sobotky bylo přilévání do ohně v boji s Vámi, pane premiére Babiši, ke kterému byl Sobotka hecován některými spolustraníky a Kalouskem s Fialou. Všichni usilovali o oslabení pozic Bohuslava Sobotky, aniž by možná tušili, že touto cestou oslabí i svoje vlastní pozice.

Já vím, že je to smělost, gratulovat Vám, pane premiére Babiši k Vašemu vítězství v letošních podzimních volbách již počátkem května, když všichni stojí proti Vám a Vašemu ANO, všichni politici ostatních stran, všichni politologové, všichni redaktoři a novináři a prakticky celé gremium myslících lidí v Česku, a když Vám důvěřují jen ti obyčejní lidé a Vaši spolustraníci, i když jim důvěra vzrůstá.

Jenže ve volbách, které jste právě vyhrál, vážený pane premiére Babiši, Vám ti obyčejní lidé do Vašich rukou vložili svoji důvěru, že budete vést naše Česko k jeho prospěchu a k prospěchu nás všech. Vám důvěřující naši obyčejní lidé doufají, že i nadále budete vymetat ten Augiášův chlív po některých politicích ODS, TOP 09 a ČSSD, kteří postupovali v komunistickém předlistopadovém duchu. Sám na sobě jste nám ukázal, jak hříšné jsou jejich zákony, podle kterých jste se choval, a doufáme, že Vaše ANO s mnohými slušnými politiky tyto zrůdné zákony napraví.

Prakticky celá česká elita se Vás, pane premiére Babiši, obávala, že půjdete cestou italského Berlusconiho, a dnes jen na Vás záleží, zda se postavíte také těm kmotrům, kteří tento strach zde šířili. Dnes stojíte na mocenském rozcestí, zda nadále půjdete proti našim kmotrům a mafiánům, nebo se zařadíte mezi ně, zda se rozhodnete pro důvěru nás obyčejných lidí, nebo splníte všeobecnou nedůvěru naší inteligence.

Vím, že důvěra Bohu Vám není vlastní, přesto pokud půjdete v duchu Jeho stvořitelské vůle a Jeho sinajských zákonů, přeji Vám, ať Bůh žehná Vám, Vaší rodině, Vaší práci a nám všem na cestě ke skutečné svobodě a demokracii!

Omlouvám se všem, že nestačím tak rychle psát, jak tečou dějiny. Tak nám to sociální demokraté posjali než jsem to dopsal! Zvolili nejhorší možný tah! Více v diskusi!

Autor: Bohumír Šimek | úterý 2.5.2017 18:15 | karma článku: 21.29 | přečteno: 1123x

Další články blogera

Bohumír Šimek

Lékaři a předvolební sliby našich politiků

Dominuje politický populismus a jen jedna strana má představu o skutečné reformě zdravotnictví, čímž je pro nás světélkem na konci gigantických, zdravotnických tunelů.

24.9.2017 v 17:09 | Karma článku: 11.66 | Přečteno: 497 | Diskuse

Bohumír Šimek

Elektronické recepty pod sankcí 2,000.000,-Kč povinně od 1/1-2018?

Mnohý z vás dehonestuje lékaře za to, že odmítají elektronické recepty. Víme, za co může stát a za co mohou lékaři? Stát zatím z našich daní investoval 500,000.000,-Kč do nefunkčního systému.

16.9.2017 v 16:44 | Karma článku: 39.73 | Přečteno: 3122 | Diskuse

Bohumír Šimek

Reforma zdravotnictví naposledy

Naše společnost staví na falešných levicových socialistických konstruktech sociálního inženýrství a jako by se bála přirozených vztahů a občanské svobody. Proto není politická vůle ke skutečné reformě zdravotnictví.

9.9.2017 v 9:26 | Karma článku: 14.11 | Přečteno: 292 | Diskuse

Bohumír Šimek

Andrej Babiš a volby

Vydat nebo nevydat? Policie žádá sněmovnu o vydání Andreje Babiše a Jaroslava Faltýnka dva měsíce před volbami. Jde o úmyslné ovlivnění volebních výsledků?

1.9.2017 v 21:08 | Karma článku: 22.75 | Přečteno: 703 | Diskuse

Další články z rubriky Politika

Yekta Uzunoglu

Vůle kurdského národa!

Když člověk, spolek, společnost či národ má vůli, tak prorazí všechno zlo, tak je to psáno v božských, ale také lidských zákonech

25.9.2017 v 12:03 | Karma článku: 14.01 | Přečteno: 164 | Diskuse

Jan Bartoň

ČSSD dluží dědicům advokáta Altnera 338 milionů  -  nabídla údajně polovinu

Podle ČTK nabídla ČSSD dědicům advokáta Zdeňka Altnera mimosoudní vyrovnání ve výši 180 milionů korun. Na stránkách ČSSD se o tom v aktualitách nedočtete.

25.9.2017 v 11:18 | Karma článku: 27.20 | Přečteno: 490 | Diskuse

Jan Dvořák

Jsme na tom líp, než němečtí socialisté, říká vedení ČSSD

Jako každé pondělí ráno se na operativní poradě sešel sociálně demokratický triumvirát Chovanec-Zaorálek-Sobotka.

25.9.2017 v 9:45 | Karma článku: 21.57 | Přečteno: 504 |

Martin Prášek

Merkelovo "vítězství"

Ještě jedno takové vítězství a jsme zničeni ! Odbyl své důstojníky král Pyrrhos I. Epeirský po vítězné bitvě u Ausculla. Bitvu tehdy sice vyhrál, nicméně tím se jeho situace spíše zhoršila.

25.9.2017 v 9:34 | Karma článku: 37.73 | Přečteno: 1168 | Diskuse

Martin Pánek

Taxi vs. Uber: Jak bychom měli Uber regulovat?

Uber oproti stávajícímu modelu taxislužby nabízí zejména (1) nižší ceny a vyšší přebytek spotřebitele, (2) vyšší efektivnost, (3) vyšší bezpečnost řidičů a zákazníků, (4) větší příležitost pro nedoslýchavé řidiče a zákazníky,...

25.9.2017 v 8:05 | Karma článku: 13.73 | Přečteno: 351 | Diskuse
Počet článků 334 Celková karma 19.59 Průměrná čtenost 962
Jsem venkovský praktický lékař. Praktický lékař je klíčovým subjektem zdravotnictví. Psal jsem o reformě zdravotnictví články do Zdravotnických novin, Medical tribune, Tempus medicorum, Respektu a dalších novin, přes třicet let píši články do místních obecních zpravodajů z oblasti zdravotnictví, politiky a z pomezí teologie. Zakládal jsem Občanské fórum, pak jsem zakládal ODS, ale záhy jsem postrádal konzervativismus i pravicovost, tak jsem své členství v ODS ukončil.


Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.