Zeman usiluje o totální moc

20. 07. 2019 21:20:09
Pokud vnímáme současné neřesti našeho prezidenta Miloše Zemana, je nejvyšší čas zvažovat potenciální kandidáty, abychom si zvolili prezidenta, kterého naše zem potřebuje, a mobilizovat všechny naše síly k jeho zvolení.

Vzhledem k vynikající podpoře nejrůznějších místních a zahraničních organizací bude těžké tuto silnou totalitaristickou loby překonat. Pokud nebudeme na tuto situaci dobře připraveni, může být naším prezidentem Andrej Babiš nebo Václav Klaus mladší, což bychom velmi pokulhávali za našimi slovenskými bratry.

Nejde jen o hříchy Miloše Zemana jako je ne zcela prokázaná ingerence do moci soudní a jako je sporný vztah k výkonu prezidentských funkcí při odvolávání a jmenování jednotlivých ministrů.

Nejde jen o negativní vlastnosti stárnoucího, nemocného člověka, jako jsou nenávist a pomstychtivost, vstřícnost vůči komunistům a estébákům a pronásledování sociální demokracie za již historické a povětšinou zapomenuté nezvolení prezidentem. Jen Miloš Zeman nezapomíná!

Nejde jen o svérázný výklad politiky a Ústavy, díky kterým vyčerpává premiéra a ministry svým soubojem s premiérem a Janem Hamáčkem o politickou dominanci, díky čemuž vázne tvorba zákonů a řešení problémů našich občanů. Jde o samolibý až dětinský vztah k Ústavě, kterou nectí, a touto cestou si vychutnává svoji moc.

Začíná se nám rýsovat podivuhodná společnost Václava Klause st., Miloše Zemana, Andreje Babiše a Václava Klause ml. propojující se s komunisty a dost možná i estébáky předlistopadové éry, o které zatím toho mnoho nevíme a o jejímž prospěchu naší republice mnozí začínáme pochybovat.

Zápas o naši svobodu a demokracii teprve začíná! V Listopadu šlo jen o iluzi předání moci do rukou disidentů. Skutečná moc byla ekonomická a ta přešla do rukou připravených komunistických kádrů, veksláků a jinak ekonomicky činných soudruhů minulé éry.

Každý z nás může vědět, že komunistická síla nespočívala v jejich marxistické ideologii, ale v nakradeném majetku, který si poctiví občané za staletí vytvořili a nastřádali. Říkali tomu znárodnění, ale ten majetek nepatřil imaginárnímu lidu, hospodařili s ním komunisti a jejich služebníci.

K tomu „společnému“ majetku se chovali podle úsloví „Lehko nabyl, lehko pozbyl“. A tak nám začaly nejen církevní stavby a kulturní památky padat na hlavu, ale i nad chodníky komunisti stavěli výdřevy, protože jim padaly i obyčejné činžovní domy na hlavy občanů.

Komunisté v prominentním Prognostickém ústavu pracující pod gescí ruské KGB se ujali předsednictví v nejrůznějších stranách a vedli náš národ ubitý do mlčenlivosti, neaktivnosti a plné závislosti na státu. Politicky dominantním aktérem byl Václav Klaus, který morálku poslal do penze, který justičně zhasnul a nechal bývalé a překabátěné komunisty rozebírat si „majetek lidu“. Vždyť k tomu majetku měli od Vítězného Února vlastnický pocit. Paradoxní je, že toto zhasnutí Václavem Klausem chce nyní KSČM retrográdně posuzovat.

A tak jsme si do současnosti kontinuálně přenesli všechny komunistické neřesti, ideologicky získanou závistí a nenávistí počínaje, přes egoismus, pohrdání Bohem a pohrdání člověkem, až k výkvětům touhy po moci, slávě a majetku. Přestali jsme rozlišovat pravdu od lži. A považujeme to za svobodu slova! Vzpamatujme se!

Obnovme sami sebe! Bez toho to nejde! Obnovme svůj vztah k životu a ke společnosti v duchu židovské a křesťanské tradice! Vraťme se ke kořenům naší společnosti! Stále máme dost ukazatelů kolem nás. Vraťme se v úctě k Životu, úctě k Pravdě, úctě ke druhému člověku, úctě ke Spravedlnosti, úctě ke svobodě každého z nás, úctě ke vzdělání, úctě k normálním, lidským až božským vztahům tvořivé Lásky.

Pak teprve může být naše volba dobrá, když si sami budeme vážit normálních tradičních hodnot, a přestaneme volit za své zástupce destruktivní osoby, jak do parlamentu, tak v obcích a krajích, tak i na post prezidenta.

Já vím, že je tu šíleně rozsáhlá destruktivní loby, která mezi námi šíří destruktivní maily, zatemňuje nám myšlení, vede nás na scestí hecováním k neřestem a těžkým hříchům závisti, nenávisti, samolibosti... A dokonce nás organizuje v některých stranách.

Jen silná osobnost, zakotvená v židovské a křesťanské tradici může odolat. Vraťme se ke kořenům. Pro budoucnost našeho státu a pro naše děti je to nezbytné!

.................................................................

Napsáno před deseti dny. Diskusní příspěvky urážlivé a mimo mísu budou mazány! Upozornění pro trolly: Článek není o Miloši Zemanovi! Odlište laskavě nezbytnou expozici od věcného obsahu článku!

Autor: Bohumír Šimek | sobota 20.7.2019 21:20 | karma článku: 27.38 | přečteno: 783x

Další články blogera

Bohumír Šimek

Zopakujeme si Vítězný Únor 1948?

Bude Česká strana sociálně demokratická schopna oběti v zájmu naší budoucnosti a bude ochotna setrvat v nedůstojném postavení vlády Andreje Babiše pod patronací Miloše Zemana?

18.8.2019 v 16:56 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 56 |

Bohumír Šimek

25 ran holí sociálním demokratům

Česká republika stojí mimo ústavní rámec! Jak ještě dlouho jsou naši politici ochotni snášet tento neústavní stav? Jak ještě dlouho jsou ochotni pohrdat Ústavou?

15.8.2019 v 9:05 | Karma článku: 22.94 | Přečteno: 1051 | Diskuse

Bohumír Šimek

Pane Jiří Plívo! Dovolte polemiku s Vašimi názory od člověka, který do toho vidí.

Tento text jsem našel v počítači při jeho úklidu. A tak se omlouvám, že již si neuvědomím adresáta polemiky. Nicméně text neztratil na svojí aktuálnosti! Proto ho nabízím upravený k přečtení.

12.8.2019 v 22:45 | Karma článku: 20.59 | Přečteno: 1210 | Diskuse

Bohumír Šimek

Boris Johnson

Strašidlo populismu obchází světem. Před několika lety řádilo u nás, nevyhnulo se USA, ani nyní Velké Britanii. Vítězí rozšafnost, prázdnota a hrubost. Racionální vládnutí je na vedlejší koleji.

8.8.2019 v 20:58 | Karma článku: 17.66 | Přečteno: 663 | Diskuse

Další články z rubriky Politika

Bohumír Šimek

Zopakujeme si Vítězný Únor 1948?

Bude Česká strana sociálně demokratická schopna oběti v zájmu naší budoucnosti a bude ochotna setrvat v nedůstojném postavení vlády Andreje Babiše pod patronací Miloše Zemana?

18.8.2019 v 16:56 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 56 |

Karel Januška

Demokratická republika

Úvaha nad současnou situací v naší republice. Pravda a morálka jsou pro soudce cizí slova. Spravedlnosti se občan dovolá jen stěží. Návrh k návratu právního státu.

18.8.2019 v 10:41 | Karma článku: 9.08 | Přečteno: 183 | Diskuse

Jan Hink

Nezoufejte, situace ve vlastech českých není tak špatná

Opravdu mediální masáž ovlivnila čecháčky natolik, aby si mysleli, že do školy už není třeba chodit, že vystačíme s moudrostí, kterou školí Greta akademiky a světové vůdce? Koloběhu uhlíku poručíme stejně, jako větru a dešti.

18.8.2019 v 10:17 | Karma článku: 29.04 | Přečteno: 476 | Diskuse

Vladimír Zeman

Ústavu nechte na pokoji, pane Hamáčku.

Burácivá epizoda letošního léta jest hodná bulváru, nikoliv solidního uvažování vládního spojence. A senátní žaloba na prezidenta, no to už je úplný vrchol arogance.

18.8.2019 v 10:11 | Karma článku: 34.61 | Přečteno: 744 | Diskuse

Tomáš Flaška

Nucený správce České republiky

Současný stav vládnutí nelze nazvat jinak, než že šéfovi firmy zvané Česká republika, jak to její premiér Andrej Babiš s oblibou nazývá, už velí nechtěný nucený správce Miloš Zeman.

18.8.2019 v 6:35 | Karma článku: 35.94 | Přečteno: 2275 | Diskuse
Počet článků 460 Celková karma 23.25 Průměrná čtenost 1003

Narodil jsem se ještě ve válce, asi v šesti letech mi byl dán dar víry a asi v tu dobu jsem dal Bohu slib služby. Ve zralém věku jsem se proti Bohu vzbouřil a trvalo to řadu let, než jsem pochopil, že ta vzpoura není proti Bohu, ale proti Církvi, která má stejné problémy jako zákoníci a farizeové v době Ježíše Krista. Na vlastní kůži jsem poznal, že si nás Bůh vede, pokud my mu to dovolíme. Pracoval jsem jako „tygr“ u vlakových pošt, jako tramvaják, jako stěhovák... Mezitím jsem vystudoval medicínu. A pak celý život jsem zasvětil práci praktického lékaře na venkově. Pochopil jsem, že naše zdravotnictví je postaveno na špatných základech, že jsme je po Listopadu postavili na falešných komunistických iluzích místo toho, abychom je postavili na svobodných, přirozených vztazích. Rozhovor s našimi politiky na toto téma není možný, protože žijí uzavřeni ve svých ideologiích. Naše česká zdravotní péče je na světově špičkové úrovni pouze díky heroismu našich lékařů a našich sester, kteří se našimi politiky a jejich politickými manažery nechávají exploatovat. Celý život jsem se věnoval popularizaci medicíny. Po Listopadu jsem se otřel i o politiku. V jedné pohraniční komunistické obci jsem založil Občanské fórum, pak ODS založenou na konzervativně pravicových hodnotách. Tu jsem do dvou let opustil, protože jsem záhy postrádal konzervativnost a pak i pravicovost, když ODS ve zdravotnictví stavěla na sociálním inženýrství více než na svobodných, přirozených vztazích. Dnes se věnuji kritice KDU-ČSL. Pokud v parlamentu nebudou nositeli idejí Ježíše Krista (úcty k Pravdě, úcty k Bohu, úcty k člověku, úcty k jeho svobodě, úcty ke spravedlnosti…), tak je nepotřebujeme. Snažím se psát jen o tom, co jsem osobně poznal, o Bohu, o zdravotnictví, o politice. Nectím trolly, kteří reagují jen negací na napsané, nemají vlastní názor, ale o to více diskutují. Nepíši, abych sděloval moudra, ale proto, abych provokoval k přemýšlení.

Najdete na iDNES.cz