Pondělí 3. října 2022, svátek má Bohumil
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Pondělí 3. října 2022 Bohumil

Jsou Evropané vítači Allaha?

22. 02. 2020 23:26:26
Jak asi budeš reagovat, až ti muslim přiloží nabroušený nůž pod krk se slovy: „Jsi muslim, nebo křesťanský nevěřící pes?“

Kdysi jsem četl knihu o mezních situacích člověka. A ohrožení smrtí je také mezní situace. Byla tam i zpráva z výzkumu, jak se člověk v takové mezní situaci chová. Pokud si to pamatuji dobře, tak 3% z nás odpoví „Jsem muslim!“ a půjde vraždit křesťany a atheisty. Opět poznáme, že Podturčenec horší Turka! Asi 12% z nás odpoví také „Jsem muslim!“, bude se snažit vyhnout smrti a stanou se služebníky muslimů. Asi 70% z nás se budou tvářit jako muslimové a bude jim to jedno, kdo jim vládne. Dnes uctívají atheismus nebo se tváří jako křesťané, tak proč by se netvářili jako muslimové. To budou také služebníci muslimů. Dvanáct procent nebudou vědět, zda mají kápnout božskou, a budou podříznuti. A tři procenta z nás hrdě zemřou mučednickou smrtí. Takto se chováme pod knutou komunistů, takto se budeme chovat pod jakýmkoliv násilím.

Řekli jsme si, že „Bůh jest!“ je od nepaměti uznávaný axiom. V době, kdy člověk žil v rodových klanech, byla jednotícím prvkem určitá představa boha. Každé společenství mělo svého boha, v jehož všemocnou pomoc členové věřili. Víra ve svého boha měla veliký význam pro přežití lidské skupiny.

Izraelité měli také svého Boha a věřili, že jsou Jeho vyvoleným národem. Žili na území, kterým procházela tažení různých armád. Opakovaně došlo k jejich vyhlazení a znovuzrození. Žili v otroctví Egyptském a ve vyhnanství pod Nabuchodonosorem. Bůh byl pro ně spásou a garancí přežití. A není divu, že mezi nejtěžší hříchy patřilo vylévání semene mimo ženské lůno, sexuální obcování mezi muži a pokud se Žid zamiloval do ženy z jiného kmene a přijal její bohy.

Do dějin člověka vstupuje Ježíš Kristus, který je přijat jako Boží Syn, a Jeho království Boží Lásky se šíří do celého světa. Bohužel se šíří barbarským násilím, což přináší a rozvíjí pokrytectví, které tolik kritizoval Ježíš. Od čtvrtého století Církev získává moc a zápasí o ovládnutí světa. Z jedné strany se Svatý stolec ponořuje do neřestí, stává se nositelem vlastního prospěchu a klérus ztrácí víru. A z druhé strany mnoho věřících následuje Ježíše Krista a hledá a šíří království Boží Lásky. Část kritiků Církve je upálena a část z nich je kanonizována. Někteří stihnou oboje!

A muslimové útočí na Evropu. Na východě přes Bospor a na západě přes Gibraltar. V podstatě jako dnes. Evropa bojuje v křížových výpravách. Do boje se nikomu moc nechce. Papež sjednocuje Evropu pod heslem „Bůh to chce!“ a Evropa nad osmanskými nájezdy konečně vítězí.

A máme tu jedenadvacáté století. Podle středověkého proroctví byl zvolen poslední papež Církve. Přijal patronaci svatého Františka z Assisi. Jde ve šlépějích autentického Ježíše. Jde vstříc království Boží Lásky na zemi. Má následovatele nejen po celé Evropě. Má však i nenávistníky, kteří jej prohlašují za kacíře. Není již pro Církev pozdě?

Evropa vidí Církev, která se vzdaluje Ježíši Kristu. Postupně se osvobozuje od Církve, ale i od Boha. Začíná to osvícenstvím a relativizuje se víra v dogmata i v samotného Boha. Relativizuje se odedávna platný axiom „Bůh jest!“ Člověk odmítá být obrazem Boha pro zamlžování Jeho obrazu a věří tomu, že Bůh je obrazem člověka. Karel Marx hlásá náboženství jako opium lidstva. Hitlerův nacionalismus a Stalinův komunismus hlásají nová náboženství, náboženství bez Boha. Po rozsáhlých genocidách je Bůh nahrazen náboženstvím moci, bohatství, slávy, blahobytu. Podle Ježíše však jde o hříšná bažení, která nevedou do království Boží Lásky na světě. Vedou k rozvrácení společnosti. Začalo to budováním nové rasy a komunisti pokračovali burcováním chudých k závisti, nenávisti a okradení schopných lidí, z jejichž peněz si udržovali loajalitu občanů spolu s budováním strachu vražděním nevinných lidí.

Dnes se v Evropě oddáváme hedonismu a usilujeme o svůj osobní blahobyt. Zvyšujeme daně a pak ty peníze schopnějších rozdáváme voličům, aby nám zajistili politický blahobyt. Nic nového pod sluncem! V hrubší formě to předtím dělali komunisti. O schopné, pracovité lidi, kteří jsou zdrojem tohoto postkomunistického blahobytu, nikdo nepečuje. Proč? Protože zcela absentuje pravicové chápání světa. I „pravice“ se podílí na rozhazování peněz bez ohledu na budoucnost. Prý nelze v postkomunistickém státě dělat konzervativně pravicovou politiku.

V této situaci nebude prakticky nikdo ochoten bojovat za evropskou kulturu, o které tvrdíme, že stojí na židovsko-křesťanských základech. Cíle Evropanů jsou tak rozdrobené, že není možné je sjednotit do společné obrany. Někteří z nás dokonce odmítají dát dostatek peněz na obranu. Kdo nás zachrání? Spoléhat na Boha určitě nebudeme, když se k Němu stavíme zády. Donald Trump nás také odmítá bránit z peněz amerických daňových poplatníků, když se o svoji obranu sami nebudeme starat. Skončí Evropa ve vlastní krvi?

Na jedné straně máme za zády agresivní imperiální Rusko. Někteří z nás opět usilují o obnovu ruského protektorátu. Na druhé straně někteří politici usilují o průnik kultur, aniž by se starali, zda je to vůbec možné. Současné multi-kulti je nesmysl! Kultury se mohou příznivě ovlivňovat, pokud mají svůj lokální historický zdroj, který je lokálně rozvíjen. Jenže v dnešní postfaktické době nehledáme autenticitu, ale pouhé iluzivní napodobeniny.

Byl jsem svědkem představení Chanuky. Prach sprostý byznys! Židovské zpěvy? Snad. Židovské zvyky a obřady? Když to předváděli Američané, kteří židy nebyli? Bylo to v synagoze. Ale Bůh chyběl! Stejně iluzivně se často chováme ke svým starým českým zvykům. To není multikulturalismus! To jsou jen prázdné, bezduché kulturní iluze!

Statisíce muslimů zaplavují Evropu. Nikdo je neasimiluje. Stávají se občany států, ale jejich jazyk, historii, ani právo neznají. Ale jejich právo, které si udržují, není iluzivní! Jejich zvyky, které si udržují, jejich soužití se v postkřesťanské Evropě opírá o živý vztah k Allahovi.

Pokud budeme udržovat vedle sebe kulturu postkřesťanskou a muslimskou, pak je tím budoucnost Evropy dána. O co se opírá postkřesťanská Evropa? O atheismus a hedonismus. To je ta nová evropská kultura. Muslimové se opírají o svůj živý vztah k Allahovi. Evropa se bez Boha Ježíše znovu nesjednotí k odporu a Ježíše znovu nepřijme. Allah však muslimy sjednotí k čemukoliv.

A tak celý středověk jsme se ubránili muslimské invazi, protože Ježíšův Bůh nás sjednocoval. Dnes muslimové nepotřebují svoje mačety. V Evropě zvítězí v Allahově síle přes muslimské dělohy. A Evropané, kteří pohrdli jednotícím principem Ježíšova Boha, tomu jen mlčky přihlížejí!

Allah agbar!

........................................

Pokud budou muslimové stejně mstiví, jako naši nejvyšší představitelé, máme se na co těšit. Mstivost je přirozená vlastnost pro člověka, který není kultivován Ježíšem. Viděli jste záběry z tábora MORIA na řeckém ostrově Lesbos? Viděli jste, jak tam muslimové trpí? To nám bude vrchovatě vráceno!

Autor: Bohumír Šimek | sobota 22.2.2020 23:26 | karma článku: 29.96 | přečteno: 1568x

Další články blogera

Bohumír Šimek

Svatý Václav a SPD

Postaru jde o zasvěcený svátek, kdy každý věřící má být účasten na mši svaté pod sankcí při neúčasti. Marně jsem hledal na internetu. V Budějcích rozechvívají okenní tabulky jen hluční komunisti a SPD.

28.9.2022 v 23:31 | Karma článku: 18.83 | Přečteno: 328 | Diskuse

Bohumír Šimek

Fiasko předvolební debaty

Souboj se nekonal. Předsedové koaličních stran se snažili diskutovat s moderátorem, ale Babiš a Okamura nediskutovali, jen pomlouvali Fialovu vládu a prezentovali pouhý trolling!

23.9.2022 v 12:37 | Karma článku: 28.54 | Přečteno: 1045 | Diskuse

Bohumír Šimek

Milá Mirko Pantlíková!

Před léty jste prohlásila, že biblický náboženský narativ jsou jen pohádky pro malé děti. Jako exaktně kritického člověka jste mne přiměla k přemýšlení o Bohu, o náboženství, o víře a o věřících.

22.8.2022 v 23:38 | Karma článku: 23.28 | Přečteno: 795 | Diskuse

Bohumír Šimek

Moudrost a chytrost

Nacisté a komunisté moudré lidi potupně a vědomě vraždili, všemožně pronásledovali, zavírali do vězení a vyháněli ze země. Moudrý člověk pro ně neměl cenu.

25.7.2022 v 13:12 | Karma článku: 19.08 | Přečteno: 441 | Diskuse

Další články z rubriky Společnost

František Mikeš

Vítězství kandidátů, prohra politiky!

Druhé kolo senátních voleb mohlo uspokojit jenom politické diletanty. Zvolení předsedy Senátu Parlamentu České republiky o něco víc než dvaceti tisíci hlasů, je na zamyšlení jak nad tímto tělesem, tak nad náladou ve společnosti.

3.10.2022 v 8:58 | Karma článku: 11.14 | Přečteno: 179 | Diskuse

Tomáš Gayer

Me Too - konečné řešení

Klíčová slova dnešniho blogu: Me Too, parchant, 1951, Máj, opakovaně, tahati, existovati, nahlásíti, řešení, kompromis.

3.10.2022 v 7:43 | Karma článku: 15.12 | Přečteno: 223 | Diskuse

Hana Dneboská

Jako blesk z čistého nebe

Doslova. Něco lesklého sjelo ze štítu sousedovy střechy. Místo určení – zadní sklo našeho miláčka. Čistá práce a v tu ránu tisíce střípků všude.

3.10.2022 v 7:00 | Karma článku: 7.14 | Přečteno: 165 | Diskuse

Jan Tichý(Bnj)

Ještě nedocvaklo?

Svatý Václav, státní svátek, volný den. Navštívili jsme v rodném městě rodiče. Manželčiny rodiče osobně. Pozvali nás na oběd a na kávu.

2.10.2022 v 17:45 | Karma článku: 18.26 | Přečteno: 442 | Diskuse

Zdenka Wagnerová

Svatý Václav v Olomouci - Černovíře

28. září - Den české státnosti je spojen se svatým Václavem, svatováclavskými poutěmi, ale i houbami zvanými václavky, občas i demonstracemi. V Olomouci - Černovíře probíhal už tradiční Pochod ke cti sv. Václava.

2.10.2022 v 15:10 | Karma článku: 16.73 | Přečteno: 178 | Diskuse
Počet článků 595 Celková karma 22.43 Průměrná čtenost 1029

Všechno je jinak!

Zakládal jsem Občanské fórum, pak na konzervativně pravicových tezích ODS, ale záhy jsem postrádal konzervativismus i pravicovost, tak jsem své členství v ODS ukončil. Půl století totality, nacistické a komunistické, nám vygumovalo vztah ke konzervativně pravicovým hodnotám. Naše politika je poznamenána přeměnou komunistických zbohatlíků v polistopadové, překabátěné oligarchy, kteří nás ovládají ekonomicky. Ti spolu se členy Prognostického ústavu pracujícími pod dohledem ruských tajných služeb KGB (Respekt), kteří se stali předsedy vznikajících vlivných a méně vlivných politických stran zde začali vytvářet politický byznys na podkladě lži a korupce. U koryt moc mlaskali! A tak vznikaly strany založené na boji s korupcí. Všichni víme, jak dopadla Zemanova akce “čisté ruce“, jak dopadl „pan čistý“, pak přišly na scénu Věci veřejné Víta Bárty, Úsvit přímé demokracie Tomio Okamury a tento politický byznys vyvrcholil v hnutí ANO Andreje Babiše. Díky desetiletí trvající ruské hybridní válce, naše politika začala směřovat opět do područí Ruska. Snažím se psát o tom, co jsem osobně poznal, o Bohu, o zdravotnictví, o politice. Nepíši, abych sděloval moudra, ale proto, abych provokoval k přemýšlení. Vážím si Václava Havla a jeho sloganu, že pravda a láska musí zvítězit nad lží a nenávistí. Bez Pravdy a úcty k druhému člověku přijdeme o svoji svobodu a liberální demokracii!

Najdete na iDNES.cz