Pátek 19. srpna 2022, svátek má Ludvík
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Pátek 19. srpna 2022 Ludvík

Chvála veřejnoprávní České televize

18. 02. 2022 21:27:31
Petru Dvořákovi a jeho spolupracovníkům vděčíme za vynikající službu občanům. Přesto se najde (s prominutím) řada křiklounů, kteří dávají přednost alternativnímu myšlení a lžím před pravdou.

Česká televize představuje vynikající zpravodajství z celého světa, vynikající komentáře, vynikající vědecké vzdělávání, vynikající informace ze všech oborů našeho života, vynikající kulturní pořady, vynikající detektivky, vynikající filmy, výklady historie a vynikající politické vzdělávání. Také vynikající dozor nad vládnoucí garniturou. Každý si může najít, co ho baví. Navíc Česká televize nahradila tolik potřebné koronavirové informace, které vláda Andreje Babiše nedokázala zprostředkovat. Nic mi zde nechybí. Klobouk dolů! České televizi můžeme stoprocentně důvěřovat. Dbají na řádné prověřování informací.

Přesto se zdá, že je zde veliké množství křiklounů proti České televizi chrlící hrubé pomluvy na její práci, soustřeďujících se na omezování její činnosti skrze Radu pro televizní vysílání a skrze některé politiky ve sněmovně. Tyto hrubé pomluvy také rozesílají seniorům především členové jedné autoritativní, populistické strany, jejíž předseda svoji stranu využívá jako vlastní politický byznys, prohlašuje se za vlastence, ale je schopen po vzoru našich komunistů svým úsilím o vystoupení z NATO a z Evropské unie nás zpět zaprodat do agresivního ruského imperiálního státu.

Podle toho, jak členové této strany rozesílají seniorům svoje alternativní myšlení a pomluvy nejen na Českou televizi, ale i pomluvy na nejlepší české, evropské a světové státníky, odhadoval jsem stoupence alternativního myšlení na třetinu až polovinu občanů. Nedávno nás ujišťoval mluvčí Elfů, že jde jen o patnáct procent občanů, takže to riziko pro náš stát je podstatně menší, než nás hlasití křiklouni kolem přesvědčují.

Naše společnost je rozdělená na demokraty a antidemokraty, jedni usilují o prospěch všech občanů, druzí usilují jen o prospěch osobní. Komunisti nás naučili okrádat čestné, pracovité lidi znárodněním výsledků jejich práce a pak rozkrádání státu nejen vysokými funkcionáři, ale i obyčejnými lidmi, kteří byli ochotni sloužit vládnoucím komunistům. S postupem komunistické éry docházelo k degeneraci viditelné části politiků. Skutečná moc byla skryta a spolupracovala s ruskými tajnými službami a s nelegálně podnikajícími dobrodruhy.

Když ekonomika komunistického státu začala upadat, v druhé polovině osmdesátých let, ministr vnitra Lubomír Štrougal založil Prognostický ústav, jehož vybraní jedinci pracovali pod přímým dohledem ruských tajných služeb KGB. Po povstání a zmlácení studentů 17. Listopadu 1989 vzniklo Občanské fórum pod vedením Václava Havla a členové Prognostického ústavu se stali předsedy významných i bezvýznamných vznikajících politických stran. Významní komunisté spolu s nejrůznějšími šmelináři se stali postkomunistickými, překabátěnými oligarchy, otec transformace Václav Klaus zhasnul nad morálkou a právem, rozebrali si ve čtyřicátých letech rozkradený majetek a z politických stran si udělali služku této svérázné privatizace. Tím se chudí politici dostali ke svému politickému byznysu a začala se šířit postkomunistická korupce tak dobře fungující před Listopadem. Zpočátku vznikaly strany s celkem politickou ideologií, ale pak vznikaly autoritářské strany, jejichž ideologií byl jen ten byznys politiků. Byly to Věci veřejné Víta Bárty, Úsvit přímé demokracie Tomio Okamury a tato politika vyvrcholila v ANO Andreje Babiše. V současnosti je nejvyšší čas odvrátit se od autoritativních, nedemokratických a populistických stran. Tuto změnu v politice si vyžádali občané našeho státu v podzimních volbách.

Naše společnost je rozdělena i na vlastence a falešné nacionalisty. Skuteční vlastenci si uvědomují nutnost kooperace evropských států na politické, ekonomické i obranné úrovni. Falešní nacionalisté pod ideologií vyprázdněné svobody usilují o vystoupení Česka z politické a obranné kooperace evropských států. Pomlouvají nejlepší politiky, Evropskou unii, NATO, USA a v duchu ruské hybridní války pěstují zde důvěru k agresivnímu imperialistickému Rusku pod vedením vůdce tajných služeb Vladimíra Vladimíroviče Putina.

Naše společnost je rozdělena na lidi čestné, kteří si váží pravdy, mají úctu k druhému člověku a usilují o příznivé vzájemné vztahy s bližními, a na lidi, kteří se vysmívají pravdě, drze lžou, pohrdají druhými lidmi a preferují jen svůj prospěch. Bohužel, pokud jsou i na vysokých politických postech a mnoho simplexních lidí se je snaží napodobovat.

Pokud chceme, aby Česko mělo svoji budoucnost, musíme usilovat o pravdu, úctu k druhému člověku, usilovat o naši svobodu, spravedlnost, demokratickou dělbu moci, o právní stát a svobodnou policii a justici. Musíme usilovat o čistou politiku bez politikaření. Musíme obnovit heslo Václava Havla, že pravda a láska musí zvítězit nad lží a nenávistí.

A veřejnoprávní Česká televize pod vedením Petra Dvořáka skutečně usiluje o vynikající budoucnost Česka. Naši systematicky rozdělovanou společnost se snaží sjednocovat. Díky!

Autor: Bohumír Šimek | pátek 18.2.2022 21:27 | karma článku: 28.12 | přečteno: 1337x

Další články blogera

Bohumír Šimek

Moudrost a chytrost

Nacisté a komunisté moudré lidi potupně a vědomě vraždili, všemožně pronásledovali, zavírali do vězení a vyháněli ze země. Moudrý člověk pro ně neměl cenu.

25.7.2022 v 13:12 | Karma článku: 18.61 | Přečteno: 410 | Diskuse

Bohumír Šimek

Hold Petru Fialovi a jeho vládě

Židy vodil Mojžíš po poušti 40 let, než je z egyptského otroctví dovedl do země zaslíbené. My konečně docházíme k naplnění vize Václava Havla, že pravda a láska musí zvítězit nad lží a nenávistí

8.7.2022 v 14:12 | Karma článku: 27.60 | Přečteno: 1369 | Diskuse

Bohumír Šimek

Potrat? Ano? Ne?

Je nutné vědět, že interrupce není přerušení těhotenství, ale ukončení života člověka ve stavu in potentia. Splynutím pohlavních buněk postupně vzniká člověk, pokud ho nezabijeme interrupcí!

29.6.2022 v 13:58 | Karma článku: 15.03 | Přečteno: 471 | Diskuse

Bohumír Šimek

Za Babiše bylo líp?

Babišovy noviny 2-5 zásadně nečtu. Narazím na ně na všech možných i nemožných místech, po ulicích je rozdávají Babišovi kameloti. Dnes jsem si vyjimečně tento útok na naši společnost přečetl. Žasnu nad kvalitou propagandy.

10.6.2022 v 21:54 | Karma článku: 26.23 | Přečteno: 766 | Diskuse

Další články z rubriky Společnost

Jan Šik

Hele, jaká válka a copak Pepíček, podívejte se na Frantíka!

Válka na Ukrajině zahájená Ruskou federací spustila lavinu komentářů a diskuzí. V řadě z nich se vyskytuje dětský jev, který si dobře pamatujeme ze základní školy.

19.8.2022 v 18:00 | Karma článku: 8.99 | Přečteno: 160 | Diskuse

Marek Zeman

Sliby, chyby! Tím spíše vládní...

Premiér říká, že není čeho se bát. Stát nám pomůže. Ví, jak na to: pomoc při úhradě elektřiny, přídavky na bydlení, atd. V zimě nebude nedostatek plynu, protože EU má dohodu o jeho přerozdělení, uvažuje o "válečné dani".

19.8.2022 v 15:27 | Karma článku: 26.38 | Přečteno: 361 | Diskuse

Aleš Vavřinec

Muži potřebují opustit svou vnitřní tvrdost

Přílišná vnitřní tvrdost muže ubíjí. Tvrdost totiž taky znamená zatvrdlost, zatuhnutí, zamrzlost. To už nezní tak sexy, co?

19.8.2022 v 13:51 | Karma článku: 5.46 | Přečteno: 114 | Diskuse

Jindřich Kubánek

Zkreslené vidění – Bez udavačů

Důvěřovat státu se nevyplácí. Lidé jsou přesto nepoučitelní. A proto přicházejí o majetky, iluze i vlastní životy. Idealisté hned po každém převratu, rebelové průběžně kdykoli.

19.8.2022 v 13:30 | Karma článku: 13.60 | Přečteno: 309 | Diskuse

Irena Aghová

O svědomí

Na svědomí jednoho člověka je možné ostře útočit nebo ho probouzet v přátelském rozhovoru. Záleží na tom, zda ti dva chtějí spolu vycházet do budoucna, nebo si nakrátko vyřídit účty.

19.8.2022 v 10:23 | Karma článku: 4.94 | Přečteno: 133 | Diskuse
Počet článků 592 Celková karma 21.87 Průměrná čtenost 1030

Všechno je jinak!

Zakládal jsem Občanské fórum, pak na konzervativně pravicových tezích ODS, ale záhy jsem postrádal konzervativismus i pravicovost, tak jsem své členství v ODS ukončil. Půl století totality, nacistické a komunistické, nám vygumovalo vztah ke konzervativně pravicovým hodnotám. Naše politika je poznamenána přeměnou komunistických zbohatlíků v polistopadové, překabátěné oligarchy, kteří nás ovládají ekonomicky. Ti spolu se členy Prognostického ústavu pracujícími pod dohledem ruských tajných služeb KGB (Respekt), kteří se stali předsedy vznikajících vlivných a méně vlivných politických stran zde začali vytvářet politický byznys na podkladě lži a korupce. U koryt moc mlaskali! A tak vznikaly strany založené na boji s korupcí. Všichni víme, jak dopadla Zemanova akce “čisté ruce“, jak dopadl „pan čistý“, pak přišly na scénu Věci veřejné Víta Bárty, Úsvit přímé demokracie Tomio Okamury a tento politický byznys vyvrcholil v hnutí ANO Andreje Babiše. Díky desetiletí trvající ruské hybridní válce, naše politika začala směřovat opět do područí Ruska. Snažím se psát o tom, co jsem osobně poznal, o Bohu, o zdravotnictví, o politice. Nepíši, abych sděloval moudra, ale proto, abych provokoval k přemýšlení. Vážím si Václava Havla a jeho sloganu, že pravda a láska musí zvítězit nad lží a nenávistí. Bez Pravdy a úcty k druhému člověku přijdeme o svoji svobodu a liberální demokracii!

Najdete na iDNES.cz