Čtvrtek 23. března 2023, svátek má Ivona
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Čtvrtek 23. března 2023 Ivona

Grázl patří za mříže!

8. 03. 2022 20:10:26
Vážený pane Tomio Okamuro, ustoupil jste do pozadí, ale proč Vaši členové mi stále posílají maily obsahující narativy ruské desinformační války? Proč ohrožujete naši vlast snahou o vystoupení z EU a z NATO?

Vladimír Vladimírovič Putin, vrcholný člen ruských tajných služeb KGB, po svých zákonných úpravách trvalý vládce Kremlu na věčné časy, zastavil pravdivé informace pro občany Ruska a skrze lži o nacionalistech, banderovcích a narkomanech vyhlásil Ukrajině nespravedlivou, bratrovražednou válku. Vraždami Rusků i Ukrajinců prý ochraňuje životy Rusů!?! A pravý důvod? Rozhodl se, že se zapíše do dějin obnovou Sovětského svazu v rozsahu Svazu sovětských socialistických republik a států Varšavské smlouvy, že vytvoří opět Velikou Rus! Nebo chce ovládnout celý svět?

Několik měsíců shromažďoval ruská vojska kolem Ukrajiny na neohlášeném rozsáhlém vojenském cvičení. Pak vyhlásil druhou fázi cvičení a vtrhnul s neinformovanou armádou na Ukrajinu, kde teprve poznávali vojáci, že nestřílí na terče, ale na živé občany, ženy, děti, obytné domy a školky. Ojedinělí vojáci vraždili Ukrajince a bránící se Rusy s nebývalou chutí!

Putin zjevně očekával, že Ukrajina se vzdá stejně, jako jsme se vzdali my v roce 1968, bez boje, kdy zajali naše politické vedení a odtáhli ho do Moskvy, kde byli ochotni je povraždit. A požadavek Kremlu dnes? Ukrajina se musí vzdát svého nároku na suverenitu, musí stvrdit převzetí Krymu, Doněcka a Luhanska Ruskou federací, a nesmí vstoupit ani do Evropské unie, ani do NATO. A vláda Ukrajiny má být vyvražděna a vyměněna.

Odpověď Ukrajiny? Herce si zvolili za svého prezidenta, ale ten nezklamal, nevzdal se a naopak vyzval Ukrajinu k zápasu o svůj stát v nerovném boji s několikanásobnou přesilou. Putin vyhrožuje třetí světovou válkou s použitím atomových zbraní! To by byl konec našeho světa. A toho se NATO obává! Rusové jakoukoliv větší pomoc Ukrajině označují jako vyhlášení války Rusku, které je připraveno použít atomové zbraně.

Rusko Ukrajině osm let okupuje Krym a v Doněcké a Luhanské oblasti vede zamrzlý válečný konflikt. Rusko lstivě napadlo Ukrajinu podle svých vykonstruovaných, absurdních a lživých obvinění a ničí obytné domy, školky a vraždí starce, ženy a děti. Putin ví, že NATO se neodváží účinně pomoci.

Ale s takovým odporem samotných Ukrajinců Putin nepočítal. Ukrajinci prožili Stalinovo praktické vyhubení hladem, pak po převálcování ruskou armádou za druhé světové války bojovali za přežití své země se skutečnými německými nacionalisty, pak bojovali v nejtěžších bojích za naši svobodu v prostoru Böhmen und Mähren, pak trpěli pod nadvládou Kremlu a konečně po rozpadu Sovětského svazu se osvobodili. Poradili si s německými nacionalisty, poradí si i s ruskými nacionalisty. Svoji vlast uhájí i proti ruským okupantům!

To všechno chápu. Ale co nechápu je, proč obsazení Ukrajiny svým proruským postojem umožnili Václav Klaus, Miloš Zeman, Vojtěch Filip, Tomio Okamura, naši komunisti a členové Strany populistické demokracie, kteří mi dodnes přeposílají lživou ruskou propagandu! Jak je možné, že se stavíte proti pravdě a proti úctě k druhému člověku? Proč podporujete rozdělení našich občanů ruskou hybridní válkou?

Proč podporujete ruské lži? Co vám to přináší? Komunisté si možná představovali, že pomocí nacionalistického Ruska předvedou svůj nový Vítězný únor. Ale absolutně nechápu, co očekává Tomio Okamura za svoji podporu ruského nacionalismu!

Sláva Ukrajině! Sláva prezidentu Ukrajiny Volodymyru Zelenskému, starostovi Kyjeva Natalii Kličkovi a všem hrdinům ukrajinským i mimoukrajinským! Putin, Lavrov, Šojga a další patří před mezinárodní tribunál!

Kam patří Tomio Okamura? Proč Tomio Okamura se svojí Stranou populistické demokracie se drží narativu vstřícnému Putimské Veliké Rusy, abychom vystoupili z Evropské unie a z NATO? Proč jste převzali komunistické ideologie orientované k ruskému agresivnímu imperialismu?

Autor: Bohumír Šimek | úterý 8.3.2022 20:10 | karma článku: 27.68 | přečteno: 632x

Další články blogera

Bohumír Šimek

Co je to trolling?

Pro závažnost tématu a příliš velikou zdejší kohortu proruských trollů rozbíjejících diskuse, neotevírám diskusi a všem, kteří články bez diskuse nečtou, se omlouvám předem. Ale příspěvky bez věcné diskuse opravdu nemají smysl!

20.2.2023 v 21:07 | Karma článku: 17.93 | Přečteno: 384 |

Bohumír Šimek

Mee too

Jsem trochu slabší v angličtině, ale přiznám se, že tato slova jsem si zpočátku překládal „Mně také!“ „Já chci také!“, ale vůbec jsem netušil, že někomu může jít o pravý opak. Jsem ze staré školy!

16.2.2023 v 11:16 | Karma článku: 23.67 | Přečteno: 976 | Diskuse

Bohumír Šimek

Pražské Jezulátko

Zkusme se podívat skrze něj do nitra prezidentských kandidátů generála Petra Pavla a majitele největší populistické strany “ANO, bude líp“ a zhodnoťme budoucnost naší země i kandidátů.

11.2.2023 v 20:36 | Karma článku: 24.60 | Přečteno: 637 | Diskuse

Bohumír Šimek

Milovaná česká vlasti!

Teprve s koncem politiky Klause, Zemana a Babiše může skončit postsovětská éra lží a nenávisti pod dohledem ruských tajných služeb, a můžeme se otevřít pravdě, lásce, demokracii, občanským svobodám a právnímu státu.

2.2.2023 v 17:03 | Karma článku: 23.81 | Přečteno: 703 | Diskuse

Další články z rubriky Politika

Antonín Ševčik

BOJ O ZEMSKÉ SYMBOLY ČECH, MORAVY, SLEZSKA

České a Slezské symboly ponechávám stranou neboť k těm by se měli vyjadřovat hlavně čeští, slezští patrioté a vlastenci.

22.3.2023 v 21:42 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 71 |

Lubomír Stejskal

Jordánci se pomstili

V reakci na to, že člen izraelské vlády Becalel Smotrič hovořil 19. března v Paříži na soukromé (!) vzpomínkové akci u řečnického pultu, který organizátoři opatřili izraelskou vlajku, na níž byla místo hvězdy mapa.

22.3.2023 v 20:35 | Karma článku: 4.53 | Přečteno: 98 | Diskuse

Jan Ziegler

Putinovci unášejí, bijí, mučí a znásilňují ukrajinské děti

Nynější Rusko se dostalo na úroveň nacistického Německa a islámského státu. Tyto režimy rovněž unášely děti, které pak násilím nutily k převýchově v zájmu svých ideologií. Kreml dělá to samé.

22.3.2023 v 10:19 | Karma článku: 22.36 | Přečteno: 395 | Diskuse

Sára Mašínová

Z Deníku: Úterý 21. března 2023

Pane Bože, Dej mi moudrost, Dej mi víru, A dej mi myšlení, Abych dobře vládla, Aby bylo dobře lidem všem, i všem přírodě, Amen.

22.3.2023 v 0:13 | Karma článku: 3.23 | Přečteno: 127 | Diskuse

Václav Kunft

Mráček na Čínsko-Ruském nebi.

Celkem bez velkého zájmu medií se po nebi prohání mráček, který by mohl ohrozit Čínsko-Ruské objímání. Oba diktátoři zdůrazňovali společné zájmy, jedním z nich je drancování Afriky.

21.3.2023 v 16:30 | Karma článku: 13.20 | Přečteno: 266 | Diskuse
Počet článků 607 Celková karma 21.63 Průměrná čtenost 1021

Všechno je jinak!

Zakládal jsem Občanské fórum, pak na konzervativně pravicových tezích ODS, ale záhy jsem postrádal konzervativismus i pravicovost, tak jsem své členství v ODS ukončil. Půl století totality, nacistické a komunistické, nám vygumovalo vztah ke konzervativně pravicovým hodnotám. Naše politika je poznamenána přeměnou komunistických zbohatlíků v polistopadové, překabátěné oligarchy, kteří nás ovládají ekonomicky. Ti spolu se členy Prognostického ústavu pracujícími pod dohledem ruských tajných služeb KGB (Respekt), kteří se stali předsedy vznikajících vlivných a méně vlivných politických stran zde začali vytvářet politický byznys na podkladě lži a korupce. U koryt moc mlaskali! A tak vznikaly strany založené na boji s korupcí. Všichni víme, jak dopadla Zemanova akce “čisté ruce“, jak dopadl „pan čistý“, pak přišly na scénu Věci veřejné Víta Bárty, Úsvit přímé demokracie Tomio Okamury a tento politický byznys vyvrcholil v hnutí ANO Andreje Babiše. Díky desetiletí trvající ruské hybridní válce, naše politika začala směřovat opět do područí Ruska. Snažím se psát o tom, co jsem osobně poznal, o Bohu, o zdravotnictví, o politice. Nepíši, abych sděloval moudra, ale proto, abych provokoval k přemýšlení. Vážím si Václava Havla a jeho sloganu, že pravda a láska musí zvítězit nad lží a nenávistí. Bez Pravdy a úcty k druhému člověku přijdeme o svoji svobodu a liberální demokracii!

Meteoroložka Honsová: Letos bude extrémní počasí, zapíše se do historie

Premium Meteoroložka Dagmar Honsová je přesvědčená, že letošní rok určitě přinese mnoho zajímavých a zřejmě i extrémních...

Hrozí ekonomický kolaps? Analytici varují před Minského momentem

Selhání bankovních institucí, otřesy na finančních trzích a pokračující nejistota zvyšuje podle mnohých odborníků...

Ukrajinská pobřežní obrana zničila plány na vylodění u Oděsy

Flotila ukrajinského námořnictva dostala na začátku ruské invaze na frak, ale její „suchozemská“ pobřežní obrana...

Německé platy v nedohlednu. Známe sedm důvodů, proč Češi berou míň

Ekonomové už desítky let propočítávají, kdy české mzdy doženou ty německé. Rozdíly mezi oběma státy přetrvávají a...

Levnější papriky, cukr i vejce. Češi v zahraničí šetří tisíce a stát tratí

Levnější vejce, maso i zelenina. Čechy ženou vysoké ceny potravin do obchodů v zahraničí. V Polsku ušetří tisíce za...