Pátek 19. srpna 2022, svátek má Ludvík
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Pátek 19. srpna 2022 Ludvík

Grázl patří za mříže!

8. 03. 2022 20:10:26
Vážený pane Tomio Okamuro, ustoupil jste do pozadí, ale proč Vaši členové mi stále posílají maily obsahující narativy ruské desinformační války? Proč ohrožujete naši vlast snahou o vystoupení z EU a z NATO?

Vladimír Vladimírovič Putin, vrcholný člen ruských tajných služeb KGB, po svých zákonných úpravách trvalý vládce Kremlu na věčné časy, zastavil pravdivé informace pro občany Ruska a skrze lži o nacionalistech, banderovcích a narkomanech vyhlásil Ukrajině nespravedlivou, bratrovražednou válku. Vraždami Rusků i Ukrajinců prý ochraňuje životy Rusů!?! A pravý důvod? Rozhodl se, že se zapíše do dějin obnovou Sovětského svazu v rozsahu Svazu sovětských socialistických republik a států Varšavské smlouvy, že vytvoří opět Velikou Rus! Nebo chce ovládnout celý svět?

Několik měsíců shromažďoval ruská vojska kolem Ukrajiny na neohlášeném rozsáhlém vojenském cvičení. Pak vyhlásil druhou fázi cvičení a vtrhnul s neinformovanou armádou na Ukrajinu, kde teprve poznávali vojáci, že nestřílí na terče, ale na živé občany, ženy, děti, obytné domy a školky. Ojedinělí vojáci vraždili Ukrajince a bránící se Rusy s nebývalou chutí!

Putin zjevně očekával, že Ukrajina se vzdá stejně, jako jsme se vzdali my v roce 1968, bez boje, kdy zajali naše politické vedení a odtáhli ho do Moskvy, kde byli ochotni je povraždit. A požadavek Kremlu dnes? Ukrajina se musí vzdát svého nároku na suverenitu, musí stvrdit převzetí Krymu, Doněcka a Luhanska Ruskou federací, a nesmí vstoupit ani do Evropské unie, ani do NATO. A vláda Ukrajiny má být vyvražděna a vyměněna.

Odpověď Ukrajiny? Herce si zvolili za svého prezidenta, ale ten nezklamal, nevzdal se a naopak vyzval Ukrajinu k zápasu o svůj stát v nerovném boji s několikanásobnou přesilou. Putin vyhrožuje třetí světovou válkou s použitím atomových zbraní! To by byl konec našeho světa. A toho se NATO obává! Rusové jakoukoliv větší pomoc Ukrajině označují jako vyhlášení války Rusku, které je připraveno použít atomové zbraně.

Rusko Ukrajině osm let okupuje Krym a v Doněcké a Luhanské oblasti vede zamrzlý válečný konflikt. Rusko lstivě napadlo Ukrajinu podle svých vykonstruovaných, absurdních a lživých obvinění a ničí obytné domy, školky a vraždí starce, ženy a děti. Putin ví, že NATO se neodváží účinně pomoci.

Ale s takovým odporem samotných Ukrajinců Putin nepočítal. Ukrajinci prožili Stalinovo praktické vyhubení hladem, pak po převálcování ruskou armádou za druhé světové války bojovali za přežití své země se skutečnými německými nacionalisty, pak bojovali v nejtěžších bojích za naši svobodu v prostoru Böhmen und Mähren, pak trpěli pod nadvládou Kremlu a konečně po rozpadu Sovětského svazu se osvobodili. Poradili si s německými nacionalisty, poradí si i s ruskými nacionalisty. Svoji vlast uhájí i proti ruským okupantům!

To všechno chápu. Ale co nechápu je, proč obsazení Ukrajiny svým proruským postojem umožnili Václav Klaus, Miloš Zeman, Vojtěch Filip, Tomio Okamura, naši komunisti a členové Strany populistické demokracie, kteří mi dodnes přeposílají lživou ruskou propagandu! Jak je možné, že se stavíte proti pravdě a proti úctě k druhému člověku? Proč podporujete rozdělení našich občanů ruskou hybridní válkou?

Proč podporujete ruské lži? Co vám to přináší? Komunisté si možná představovali, že pomocí nacionalistického Ruska předvedou svůj nový Vítězný únor. Ale absolutně nechápu, co očekává Tomio Okamura za svoji podporu ruského nacionalismu!

Sláva Ukrajině! Sláva prezidentu Ukrajiny Volodymyru Zelenskému, starostovi Kyjeva Natalii Kličkovi a všem hrdinům ukrajinským i mimoukrajinským! Putin, Lavrov, Šojga a další patří před mezinárodní tribunál!

Kam patří Tomio Okamura? Proč Tomio Okamura se svojí Stranou populistické demokracie se drží narativu vstřícnému Putimské Veliké Rusy, abychom vystoupili z Evropské unie a z NATO? Proč jste převzali komunistické ideologie orientované k ruskému agresivnímu imperialismu?

Autor: Bohumír Šimek | úterý 8.3.2022 20:10 | karma článku: 27.68 | přečteno: 632x

Další články blogera

Bohumír Šimek

Moudrost a chytrost

Nacisté a komunisté moudré lidi potupně a vědomě vraždili, všemožně pronásledovali, zavírali do vězení a vyháněli ze země. Moudrý člověk pro ně neměl cenu.

25.7.2022 v 13:12 | Karma článku: 18.61 | Přečteno: 410 | Diskuse

Bohumír Šimek

Hold Petru Fialovi a jeho vládě

Židy vodil Mojžíš po poušti 40 let, než je z egyptského otroctví dovedl do země zaslíbené. My konečně docházíme k naplnění vize Václava Havla, že pravda a láska musí zvítězit nad lží a nenávistí

8.7.2022 v 14:12 | Karma článku: 27.60 | Přečteno: 1369 | Diskuse

Bohumír Šimek

Potrat? Ano? Ne?

Je nutné vědět, že interrupce není přerušení těhotenství, ale ukončení života člověka ve stavu in potentia. Splynutím pohlavních buněk postupně vzniká člověk, pokud ho nezabijeme interrupcí!

29.6.2022 v 13:58 | Karma článku: 15.03 | Přečteno: 471 | Diskuse

Bohumír Šimek

Za Babiše bylo líp?

Babišovy noviny 2-5 zásadně nečtu. Narazím na ně na všech možných i nemožných místech, po ulicích je rozdávají Babišovi kameloti. Dnes jsem si vyjimečně tento útok na naši společnost přečetl. Žasnu nad kvalitou propagandy.

10.6.2022 v 21:54 | Karma článku: 26.23 | Přečteno: 766 | Diskuse

Další články z rubriky Politika

Jan Ziegler

Komunální volby nejsou o Ukrajině, inflaci a plynu

Ale jsou o místních silnicích, chodnících, nových školách, vodovodech, hřištích atd. Už z toho titulu nemohou být referendem o současné vládě. Často v nich také vyhrávají nezávislí kandidáti.

19.8.2022 v 17:56 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 93 | Diskuse

Jan Bartoň

21.srpen 1968 a válku na Ukrajině dělí 54 let

Okupace Československa vojsky Varšavské smlouvy v srpnu 1968 je už pro značnou část české populace věcí historie. Pro nás, pamětníky, je to stále obrovské memento, které změnilo naše životy.

19.8.2022 v 10:15 | Karma článku: 23.91 | Přečteno: 531 | Diskuse

Václav Kunft

Utrhnou se diktátoři ze řetězu?

Diktátoři vraždili jednotlivce, vyhrožovali vyvražďováním rodin, teď vraždí etnické skupiny a vyhrožují národům.

19.8.2022 v 8:19 | Karma článku: 6.37 | Přečteno: 224 | Diskuse

Jiří Medula

Operace "Milion chvilek vzor 22"... aneb otazníky kolem demonstrace 3.9.2022.

Stále stejná předvolební taktika, a přesto se opět najdou lidé, kteří jsou ochotni uvěřit, že tentokrát nezažijí hořké zklamání jako už tolikrát. V čase všeobecného rozkladu mnohých jistot jsou vděčni za pár týdnů v naději...

19.8.2022 v 7:07 | Karma článku: 30.72 | Přečteno: 1640 |

Aleš Merta

Miliónoví kádrováci

„Demokratické„ hnutí - Milión chvilek pro demokracii vyhlásilo tažení za volbu demokratického prezidenta. Kdo je či není demokrat rozhodnou samozřejmě sami představitelé tohoto hnutí a jak jinak, než demokraticky.

18.8.2022 v 17:58 | Karma článku: 33.82 | Přečteno: 798 | Diskuse
Počet článků 592 Celková karma 21.87 Průměrná čtenost 1030

Všechno je jinak!

Zakládal jsem Občanské fórum, pak na konzervativně pravicových tezích ODS, ale záhy jsem postrádal konzervativismus i pravicovost, tak jsem své členství v ODS ukončil. Půl století totality, nacistické a komunistické, nám vygumovalo vztah ke konzervativně pravicovým hodnotám. Naše politika je poznamenána přeměnou komunistických zbohatlíků v polistopadové, překabátěné oligarchy, kteří nás ovládají ekonomicky. Ti spolu se členy Prognostického ústavu pracujícími pod dohledem ruských tajných služeb KGB (Respekt), kteří se stali předsedy vznikajících vlivných a méně vlivných politických stran zde začali vytvářet politický byznys na podkladě lži a korupce. U koryt moc mlaskali! A tak vznikaly strany založené na boji s korupcí. Všichni víme, jak dopadla Zemanova akce “čisté ruce“, jak dopadl „pan čistý“, pak přišly na scénu Věci veřejné Víta Bárty, Úsvit přímé demokracie Tomio Okamury a tento politický byznys vyvrcholil v hnutí ANO Andreje Babiše. Díky desetiletí trvající ruské hybridní válce, naše politika začala směřovat opět do područí Ruska. Snažím se psát o tom, co jsem osobně poznal, o Bohu, o zdravotnictví, o politice. Nepíši, abych sděloval moudra, ale proto, abych provokoval k přemýšlení. Vážím si Václava Havla a jeho sloganu, že pravda a láska musí zvítězit nad lží a nenávistí. Bez Pravdy a úcty k druhému člověku přijdeme o svoji svobodu a liberální demokracii!

Najdete na iDNES.cz