Čapí hnízdo

21. 02. 2017 23:36:41
Kubík a Slonková na Seznamu přinášejí slova Davida Ratha: „Jsem klíčovým svědkem v kauze Čapí hnízdo a chci vypovídat.“ To jsou slova, která vzkazuje David Rath policii i Andreji Babišovi

Trocha politických frází do éteru a po Listopadu si Václav Klaus a Miloš Zeman rozdělili politickou scénu na „pravici“ a na „levici“. Netrvalo to dlouho a základní rozdíl mezi pravicí a levicí byl smazán. Místo skutečného rozdělení politické scény podle samostatnosti a závislosti občana vůči státu, byla původní hesla „Pravice pro boháče“ a „Levice pro chudáky“ fakticky smíšena „Opoziční smlouvou“ Klause se Zemanem a naši politici se skrytě rozdělovali na „korupční „ a „protikorupční“. Dodnes převážně nevíme, ale jen tušíme, kdo kam patří.

Záhy si politici ochočili justici pod záštitou stále sloužících komunistických soudců i policii, takže korupční kauzy nelze vyšetřovat ani odsoudit. Jen tu a tam se podařilo nejschopnějším redaktorům odhalovat korupční lumpárny politiků, takže jsme my obyčejní lidé pomalu začínali otevírat oči. A protikorupční politici se ve všech stranách začali veřejně distancovat od korupčních kolegů.

Jako první viditelně vystoupil „pan Čistý“, který byl snadno zlikvidován pomocí konkubíny. Přesto se mu podařilo začít se stabilizací justice ustanovením Pavla Zemana nejvyšším státním zástupcem. Něco za něco a schopný ministr spravedlnosti Petr Pospíšil musel být nahrazen všehoschopným Pavlem Blažkem.

S nástupem Bohuslava Sobotky se podařilo částečně vymanit policii ze spárů ODS a vytvořit útvar pod vedením Roberta Šlachty, ze kterého přestali být politici avizováni, že budou vyšetřováni. Zdeněk Laube, Tomáš Tuhý a Milan Chovanec vše navrátili do původních kolejí.

A tak jedni politici mohou dále dělat beztrestně svoje korupční tanečky a druzí se jen vyjímečně pokouší stavět proti tomu. Prakticky ve všech stranách, zejména ve stranách „Opoziční smlouvy“, stále jsou skryti prokorupční politici, kteří fungují pod krytím nejrůznějších kmotrů a mafiánů. Proti moci peněz jsou policie a justice stále slabé.

Nejhorší je, že ani my obyčejní občané nedokážeme rozlišit, kdo je gauner a kdo je slušný. A tak si ty gaunery udržujeme v politice. Zjevně mají stamilionová krytí.

V posledních letech se objevil v politice Andrej Babiš se svým ANO. Politici ve všech stranách skandují „Gauner, gauner, gauner!“, všichni politologové to skandují, všichni novináři to skandují, většina národa to skanduje... A já nevím, co je pravda. Je mi jen zcela nepochopitelné, proč „všichni proti jednomu“?

Ano, Andrej Babiš může být gauner, může u nás dojít k berluskonizaci politiky, ale on je skutečným produktem politiků ODS, ČSSD, TOP 09, snaží se pomluvy uvádět na pravou míru, poctivě vysvětluje svoje jednání, která jsou legislativně správná podle zákonů dříve přijatých.

Komu Andrej Babiš vadí? Pokud by patřil ke korupční partě, bylo by ticho po pěšině. Ale ticho není. Všichni jsou zmobilizováni proti němu. Není to znamení toho, že k těm korupčním parťákům nepatří?

Nyní David Rath, o jehož čistotě víme své, zpracovaný mnohaletou vazbou, bude svědkem proti Andreji Babišovi? Perfektně načasované! Svědkem má být David Rath, o jehož zadržených sedmi milionech dodnes nevíme, komu měly patřit? Chce svědčit o Čapím hnízdě. Co chce přinést nového, když vše nám již Andrej Babiš řekl sám? Nerozhodli se kmotři, že Andrej Babiš musí být zlikvidován, protože jim překáží?

Když si poslechneš Slonkovou s Kubíkem, tak Andrej Babiš není zase až tak čistý. Prostě má máslo na hlavě jako každý podnikatel, který ctí více podnikání než zákony:

https://www.seznam.cz/zpravy/clanek/jsem-klicovym-svedkem-v-kauze-capi-hnizdo-a-chci-vypovidat-vzkazuje-rath-policii-i-babisovi-28204

A když si poslechneš Slonkovou s Kubíkem, budeš pochybovat o penězích, které byly nalezeny v rukou Davida Ratha, komu patřily:

https://www.seznam.cz/zpravy/clanek/jsem-klicovym-svedkem-v-kauze-capi-hnizdo-a-chci-vypovidat-vzkazuje-rath-policii-i-babisovi-28204

Co tedy víme? Nic nového. Politici jsou gauneři a slušní. Jen nevíme, jak je rozlišit. Petr Fiala se v ODS gaunerů zjevně nezbavil, Bohuslav Sobotka s gaunery stále válčí a Miroslav Kalousek skrze TOP 09 osvobodil KDU-ČSL od těchto lidí. Nyní budou gauneři asi usilovat o členství ve STAN. Koalice KDU-ČSL se STAN jsou v současnosti převážně od gaunerů osvobozeni. Jenže nechuť jít k volbám roste. Šíří se přes sociální sítě. Komu by nahrálo, kdybychom nešli k volbám? Ano, korupci a ztrátám z našich peněz!

Autor: Bohumír Šimek | úterý 21.2.2017 23:36 | karma článku: 40.38 | přečteno: 5968x

Další články blogera

Bohumír Šimek

Křesťané a muslimové

Vážení a milí křesťané, vy chásko jedna nezdárná, řeknu vám na rovinu, já být Pánem Bohem, tak na vás pošlu Mohameda.

21.1.2019 v 20:19 | Karma článku: 14.58 | Přečteno: 834 | Diskuse

Bohumír Šimek

Prezident Miloš Zeman nectí

demokratickou dělbu moci tím nehrubším způsobem. Usiloval ovlivnit rozsudek nejvyššího soudu ve sporu Hradu s Karlovou universitou ve věci Ivana Ošťádala a Jiřího Fajta prostřednictvím kancléře Mynáře.

17.1.2019 v 21:43 | Karma článku: 26.29 | Přečteno: 479 | Diskuse

Bohumír Šimek

Prezident Miloš Zeman

stále odmítá jmenovat docenty Jiřího Fajta a I. Ošťádala profesory bez ohledu na české zákony a bez ohledu na akademické svobody.

14.1.2019 v 15:55 | Karma článku: 33.92 | Přečteno: 1144 | Diskuse

Bohumír Šimek

Soudy za znásilnění se množí

Nemohu do politiky. Určitě by se sehnal někdo, kdo by dokázal sešikovat zástup žen, kterým jsem zůstal v životě něco dlužný, a zavřeli by mne na doživotí.

4.1.2019 v 6:27 | Karma článku: 26.81 | Přečteno: 990 | Diskuse

Další články z rubriky Politika

Petr Burian

Falešný zákon

ČSSD dnes ohlásila svůj fenomenální úspěch. Povedlo se jí prý pomocí novely insolvenčního zákona zachránit velký počet dlužníků z dluhové pasti. Při hlubším pohledu však brzy zjistíme, že stvořila jen fake, tedy falešný zákon.

22.1.2019 v 21:40 | Karma článku: 11.50 | Přečteno: 218 | Diskuse

Aleš Merta

Důstojní nástupci Haškova vachmajstra Flanderky

Naše tajné služby opět prokázaly, že nejsou žádní „čučkaři“, ale že oplývají kreativitou, kterou by jim mohli závidět i kolegové ze zemí, jež jsou činností svých tajných služeb světově proslulé.

22.1.2019 v 12:37 | Karma článku: 33.00 | Přečteno: 866 | Diskuse

Vladislav Svoboda

Proč má Zeman tak rád Rusko a Čínu?

Miloš Zeman dává často veřejně najevo, že jeho srdce tíhne k Rusku a Číně. Když se nad tím člověk hlouběji zamyslí, dojde k jediné odpovědi. Miloš Zeman spíš než Rusko a Čínu, má rád způsob vládnutí pánů Putina a Si Ťin - pchinga.

22.1.2019 v 10:44 | Karma článku: 31.62 | Přečteno: 864 | Diskuse

Jan Bartoň

Francie s Německem uzavírá další dohodu, s Itálií se hádá

Poté, co se objevily zprávy o tom, že se Německo a Francie dohodly na nové smlouvě o spolupráci, se objevila i jiná zpráva. Francie si předvolala italského velvyslance, aby vysvětlil nedávnou kritiku Francie.

22.1.2019 v 8:00 | Karma článku: 41.04 | Přečteno: 3061 | Diskuse

Libor Čermák

Premiér 2021: Kdokoliv, jen NE městský liberál

Mezi blogery se začíná diskutovat, kdo by mohl být příštím premiérem. Pro mne za mne kdokoliv, kdo se nebude tvářit jako městský liberál. Městští liberálové jsou totiž v současné době největším ohrožením svobody a demokracie v ČR.

22.1.2019 v 5:13 | Karma článku: 33.25 | Přečteno: 706 |
Počet článků 427 Celková karma 21.87 Průměrná čtenost 977

Narodil jsem se ještě ve válce, asi v šesti letech mi byl dán dar víry a asi v tu dobu jsem dal Bohu slib služby. Ve zralém věku jsem se proti Bohu vzbouřil a trvalo to řadu let, než jsem pochopil, že ta vzpoura není proti Bohu, ale proti Církvi, která má stejné problémy jako zákoníci a farizeové v době Ježíše Krista. Na vlastní kůži jsem poznal, že si nás Bůh vede, pokud my mu to dovolíme. Pracoval jsem jako „tygr“ u vlakových pošt, jako tramvaják, jako stěhovák... Mezitím jsem vystudoval medicínu. A pak celý život jsem zasvětil práci praktického lékaře na venkově. Pochopil jsem, že naše zdravotnictví je postaveno na špatných základech, že jsme je po Listopadu postavili na falešných komunistických iluzích místo toho, abychom je postavili na svobodných, přirozených vztazích. Rozhovor s našimi politiky na toto téma není možný, protože žijí uzavřeni ve svých ideologiích. Naše česká zdravotní péče je na světově špičkové úrovni pouze díky heroismu našich lékařů a našich sester, kteří se našimi politiky a jejich politickými manažery nechávají exploatovat. Celý život jsem se věnoval popularizaci medicíny. Po Listopadu jsem se otřel i o politiku. V jedné pohraniční komunistické obci jsem založil Občanské fórum, pak ODS založenou na konzervativně pravicových hodnotách. Tu jsem do dvou let opustil, protože jsem záhy postrádal konzervativnost a pak i pravicovost, když ODS ve zdravotnictví stavěla na sociálním inženýrství více než na svobodných, přirozených vztazích. Dnes se věnuji kritice KDU-ČSL. Pokud v parlamentu nebudou nositeli idejí Ježíše Krista (úcty k Pravdě, úcty k Bohu, úcty k člověku, úcty k jeho svobodě, úcty ke spravedlnosti…), tak je nepotřebujeme. Snažím se psát jen o tom, co jsem osobně poznal, o Bohu, o zdravotnictví, o politice. Nectím trolly, kteří reagují jen negací na napsané, nemají vlastní názor, ale o to více diskutují. Nepíši, abych sděloval moudra, ale proto, abych provokoval k přemýšlení.

Najdete na iDNES.cz